TestFlight opustil privátní betu, nyní je dostupný pro všechny

1

testflight

Po necelých 3 měsících od oznámení začátku uzavřeného zkušebního provozu byla dnes androidí mutace oblíbení platformy určené k distribuci a následné analýze aplikací mezi beta testery oficiálně spuštěna a tedy i otevřena všem potenciálním zájemcům.

Služba prozatím nefunguje úplně naplno. Pro androidí aplikace je kupříkladu dostupná pouze distribuce, sledování a centralizovaná zpětná vazba. Jakákoliv pokročilejší analýza pádů vyžadující implementaci přímo v aplikacích možná není, androidí SDK je totiž stále v přípravě. Na druhou stranu bychom se ho ale mohli dočkat už brzy. Pro první vývojáře bude totiž k dispozici už příští týden, přičemž pokud půjde vše dobře, tak bude brzy uvolněno pro všechny.

Dobrou zprávou je také to, že se od testování zachovala cena. Stejně jako iOS mutace i androidí verze je a alespoň v dohledné době i bude naprosto zdarma. Pouze se údajně počítá se zpoplatněním určitých komplexnějších funkcí, základní funkcionalita by ale zpoplatněna měla zůstat zdarma navždy.

Zdroj: blog.testflight via apolice

1 komentář

  1. V privatni bete jsem byl, funkcionalita veskera zadna. Bohu diky, ze jsem objevil bugsense, ktery muzu smele doporucit. Jen by mohl mit ve free verzi vice featur 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here