Test výdrže baterie u více než 100 telefonů. Jaké jsou výsledky?

1

LG G2 render

Firma LG zprostředkovala kampaň, ve které naslouchala svým zákazníkům. Snažila se tak zlepšit své produkty a zároveň dopřát uživatelům více komfortu a toho, co si opravdu přejí. Hlavním přáním byla vysoká výdrž baterie.

Zahraniční portál GSM Arena si pak do testu vzal na paškál několik zástupců, mezi kterými se objevil mimo jiné i LG G2, Xperia Z Ultra, Samsung Galaxy S4 a další. Právě LG G2 má být důkazem toho, že LG skutečně ve své výrobě naslouchalo uživatelům. Výsledky testu vám přinášíme níže.

Tělo LG G2 je sice tenké, jelikož naměříte pouze 8,9 mm, ale skrývá v sobě silnou baterii o kapacitě 3000 mAh. Test byl prováděn právě na této verzi LG G2, jelikož ještě existuje jihokorejský zástupce G2 se slabší baterií 2610 mAh.

První test se týkal volání ve 3G síti. Zde LG G2 dokázalo vydržet na nabitou baterii velmi dlouho. Dosáhl ctihodného výsledku 25 hodin, lepší byl pouze Huawai Ascend Mate, ale pouze o několik minut. Třetí příčku obsadila Xperia Z Ultra s 3050 mAh baterií a výdrží 24 hodin a 23 minut.

Test výdrže baterie

Dalším bodem testu bylo prohlížení stránek. V něm právě LG G2 dominoval. Dokázal překonat i svého konkurenta v podobě Sony Xperia ZR. Vítězná hodnota dosáhla 11 hodin a 22 minut. Další smartphony se za nimi umístily s více než hodinovou ztrátou.

Test výdrže baterie

Bodem úrazu je přehrávání videa. Tam LG G2 pohořelo. Nejlépe na tom byl smartphone Motorola RAZR MAXX, která na jedno nabití vydržela přehrávat nepřetržitě 16 hodin a 35 minut. Na druhém místě se umístil Samsung Galaxy Premier s necelými 13 hodinami. LG G2 vydržel o hodinu méně. V pohotovostním provozu však dosáhne 62 hodin.

Test výdrže baterie

Co říkáte na výsledky testu? Uspokojily by vaše nároky a jaký telefon byste vzhledem k výdrži zvolili a proč?

Kompletní výsledky naleznete na portálu GSM Arena. Testu se „zúčastnilo“ přes 100 mobilních telefonů.

Zdroj a fotografie přes: GSM Arena

 

1 komentář

  1. Tych 62 hodin nie je pohotovostny rezim… znamena to, ze LG G2 vydrzi 62 hodin ak s nim budete denne 1 hodinu telefonovat (3G), 1 hodinu prehravat video a 1 hodinu prezerat web.

    (The 62 hours endurance rating means your LG G2 will last two and a half days if you use the phone for 1 hours of 3G talks, 1 hour video playback and 1 hour web browsing each day.)
    zdroj : gsmarena.com/lg_g2-review-982p2(.)php

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here