Test odolnosti: Samsung Galaxy S II vs. iPhone 4S (video)

14

Následující video není jen nudným testem displejů, výkonu a operačních systémů. Zaměstnanci společnosti SquareTrade se totiž rozhodli otestovat odolnost telefonů Samsung Galaxy S II a iPhone 4S a proto tyto „drahé hračky“ pustili na betonovou dlažbu:

httpv://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw&

Galaxy S II, které má na první pohled i dotyk méně kvalitnější konstrukci nakonec dopadl (a to doslova) v testu mnohem lépe: jen s několika škrábanci. Zatímco sklem krytá přední i zadní strana iPhonu 4S praskla hned po prvním pádu na zem, odolné sklo, které kryje displej Samsungu Galaxy S II, neprasklo ani po třech pádech.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

via pha

14 KOMENTÁŘE

 1. Pekne video, tady je dobre videt ze iphone stoji pekne za ho*no!!!!A tohle je jeste dobry, kamos mel taky 4Gcko spadl mu pouze z vysky kancelarske zidle a byl na 3 kusy…takze Samsung umi, apple cumi!!!!

 2. dokazuje to co? ten telefon je pro normalni lidi ne pro dementy kterejm to pada z ruky.. a promin ale porovnavat sklo a umelou hmotu to je trochu rozdil ne.. hod na zem umelohmotnou misku a pak misku ze skla… absolutne neporovnatelny…

  • Já nevím, ale většině lidem, které znám, už telefon někdy spadl (bez ohledu na okolnosti). Tak jsme asi všichni dementi… (Mimochodem: Proč se u aut investuje tolik do bezpečnosti při nárazu? Auta přece nejsou na bourání…)
   —-
   Tady ale nezáleží na tom, z čeho je to vyrobeno, ale co to vydrží. Když mi na zem miska spadne nějaká drahá miska, tak mě v tu chvíli nezajímá z čeho je udělaná, ale jestli to přežije a budu jí moct dál používat.

    • twl ty seš sociální debil nemáš ponetí co je to mít iPhona ale za to máš ponětí mít v ruce hovno co omg…takový kokoty jako ty miluju jenom kvuli nesmyslnýmu videu se tu srát do applu do otce dotykových mobilů, do nejlépe propracovaného a optimalizovaného systému co kdybyl pro telefony vytvořen…seš vocas posranej 😉

  • Máš iPhona, což? Jako cokoliv jiného tak i iPhone může upadnout a už jsem viděl hodně iPhonů s rozbitým sklem.
   Nojo sklo sice nepoškrábeš, ale prasknout může lehce a myslím si, že se porovnává porovnatelné. Můžeš si vybrat telefon se sklem nebo plastem, který je lepší?

 3. No já bych si stejně koupil samsung galaxy s II protože pro mě je lepší a kámoš mu jednou spadl v koupelně pulku skla už nemá a samsung galaxy má lepší aindroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here