Tento obal dokáže udělat z iPhonu zařízení s Androidem!

0

iOS a AndroidVšichni víme, že iPhony na rozdíl od telefonů s Androidem uživateli nijak neumožňují změnu ROMky a pro běžného uživatele je to do značné míry téměř nemožné, ale vývojář Nick Lee není žádný průměrný uživatel. Již dříve se mu povedlo například spustit Windows 95 na Apple Watch a teď je zpět s dalším projektem.

Pokud jste vždy chtěli Android na kvalitním telefonu s designem iPhonu, vaše přání se nyní může stát skutečností. Lee vytvořil obal na iPhone, díky kterému je, jak můžete vidět ve videu, v podstatě možné na jablečném telefonu rozběhnut Android.

www.youtu.be/a1ivaxlbpmw

Takže jak to funguje? Je to trochu složitější, ale v podstatě jde o obal vyrobený na 3D tiskárně, do kterého je zakomponována deska Lemaker HiKey, což je oficiální Android Open Source zařízení. Deska HiKey má 64-bitový 8-jádrový procesor Kirin 620, což znamená, že je schopna rozběhnout skoro každou aplikaci pro Android. To co vidíme ve videu, funguje v podstatě tak, že když připojíme zařízení k iPhonu, tak aplikace běžící na iOS dokáže přenášet dotyky z displeje do přístroje s Androidem.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here