Tento muž se v Las Vegas oženil se svým iPhonem

0

iphone svatbaVe filmech a různých televizních pořadech se lidé často opijí v Las Vegas a nakonec se tam vezmou, jelikož je tam jednoduše velice snadné uzavřít sňatek. To, co udělal muž jménem Aaron Chervenak, však není obvyklé ani ve Vegas. Tento muž z Los Angeles se totiž rozhodl, že se tam ožení se svým iPhonem.

Chervenak řekl, že „Pokud k sobě budeme upřímní, můžeme se se svými telefony spojit na mnoha emocionálních úrovních. Podíváme se na něj pro útěchu, aby nás uspal, uklidnil naši mysl, a to je pro mě význam vztahu. To znamená, že v jistém slova smyslu je pro mě vztah s mým smartphonem dosavadně tím nejdelším. To je důvod, proč jsem se rozhodl zjistit, jaké je vzít si telefon.“

Ceremoniál se sice uskutečnil, ale je třeba poznamenat, že stát Nevada nemůže právně uznat manželství mezi osobou a telefonem, takže tento muž technicky stále není ženatý. Musíme podotknout, že je to docela zvláštní, ale na druhou stranu víme, že se někteří lidé vzali s neživými objekty již dříve, takže to vlastně není nic až tak originálního.

www.youtu.be/ebkXwI4CPUs

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here