Telefon ukrytý v kartónu aneb skvělý nápad na reklamu

2

V zahraničí velmi oblíbený časopis Entertainment Weekl se postaral o velmi neobvyklou reklamu na americkou televizní stanici CW. Oč jde?

Na jedné ze stránek je nápis ,,Sledujte nás na Twitteru“ a pod tímto nápisem je vyříznutý průhled na displej opravdového a funkčního mobilního telefonu. Na displeji je aktivní aplikace Twitter se zobrazeným feedem CW_network. Nejedná se však pouze o statické, neměnící se informace. Telefon obsahuje jak slot na SIM kartu, tak samozřejmě aktivovaný přístup k internetu. Aktualizace probíhá automaticky tak, jak CW své ,,statusy“ mění.

Časopis samotný vyšel v pouze 1000 výtiscích, nedostane se tak do ruky všem.

Aktivace samotného zařízení dosáhnete tím způsobem, že z boku stránky vytáhnete plastové ,,tahátko“, tím celý proces nastartujete. Ze zadní strany ještě naleznete otvor, ve kterém se ukrývá microUSB konektor, kterým zařízení nabíjíte. Nejedná se tedy o dočasné použití, vše můžete využívat i po vybití a následném nabití přístroje.

Telefon ukrytý mezi dvěma zpevněnými kartóny samozřejmě nevypadá jako telefon, který si můžete koupit. Je zbaven veškerých plastů tak, aby byla jeho šířka co nejmenší. Telefon je pro tento účel speciálně upravený společností Foxconn. Ptáte se proč se o této zajímavé reklamě dovídáte právě na našem serveru? Mobilní telefon je totiž v základu tvořen operačním systémem Android. Jedná se totiž o upravený mobilní telefon ABO 3G QWERTY. Na následující fotografii můžete vidět telefon ještě v ,,oblečném stavu“‘

 

Pokud Vás zajímá více, doporučuji zhlédnout následující video, které vysvětlí i samotné umístění telefonu.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here