Telefon AKA od LG umí vyjadřovat emoce

0

Vývojáři z LG dnes oznámili zcela nový chytrý telefon nazvaný AKA. Model, jenž byl odhalen v Jižní Koreji, tedy domovině LG, cílí hlavně na mladší zákazníky. Ti si můžou vybrat ze čtyř různých obalů nebo charakterů chcete-li, a to Eggy (žlutý obal), Wookie (bílý obal), Soul (modrý obal) and YoYo (růžový obal).

1

Obaly disponují dvěma částmi. Ta přední zakrývá jistou plochu displeje tak, aby vynikly oči charakterů, které jsou více než pouhou jednoduchou animací, protože zároveň informují uživatele o notifikacích a stavu baterie. Když se podíváme na technické parametry modelu, zjistíme, že LG AKA nabízí palcový IPS displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Dále je vybaven LTE připojením, NFC technologií, 8MP hlavním fotoaparátem s funkcí automatického zaostřování, 2 MP sekundárním ,,selfie“ foťákem, čtyřjádrovým 1.2 GHz procesorem, 1.5 GB RAM paměti a úložným prostorem 16 GB s možností rozšíření paměti. Zmíníme i 2610 mAh baterii.  Zařízení váží 135.5 g bez předního krytu a 157 g s ním.

2

Vypadá to, že AKA je k dispozici od dnešního dne v Jižní Koreji a pojede na Androidu 4.4 KitKat, nicméně cena je zatím neznámá. Pokud zvažujete nákup tohoto zvláštního modelu, nejspíš Vás nepotěší, že LG jej neplánuje pustit do prodeje za hranice domoviny. Podívejte se na LG AKA ve videu pod článkem.

 

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here