Tajemné LG s kódovým označením F180

0

Včera jsme informovali o chystaném chytrém telefonu od společnosti LG. Na veřejnost unikly nespecifikované informace o dalším, ale možná stejném zařízení. Se spekulacemi přišel server Android Authority.

Podle uniklého dokumentu jde o smartphone s označením LG-F180. Dokument obsahoval ještě některé zajímavé detaily o hardwaru a softwaru. Pokud jsou následující informace pravdivé, mohlo by se jednat o telefon, který může bez věších problému konkurovat modelům Galaxy S III nebo One X.

Spekulace hovoří o nejrychlejším smartphonu pro Android. Obsahovat bude Qualcomm Snapdragon APQ8064 S4 se čtyřmi jádry Krait, které jsou taktované na 1,5 GHz. Vybaven má být grafickým čipem Adreno 320. Pro srovnání, americká verze Galaxy S III je vybavena procesorem Qualcomm Krait, ale obsahuje pouze dvě jádra. Samozřejmostí je kompatibilita s LTE. Mezi další specifikace patří 2 GB RAM, baterie s kapacitou 2100 mAh. Předpokládá se 13 megapixelový fotoaparát, přitom ještě včera se spekulovalo spíše o 12 Mpix. Uniklé rozlišení displeje mluví o 1280 x 720 pixelů.

Design telefonu je založen na řadě Optimus. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Není však stále jasné, k čemu tyto informace přiřadit. LG tak nakonec možná představí dva telefony, mohlo by se také jednat o nějakou variantu LG LS970 Eclipse. Další informace budeme nadále sledovat.

Podle všeho se LG-F180 má objevit koncem letošního roku.

Zdroj: Android Authority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here