SwiftKey vývojáři pracují na nové klávesnici s možností „swipování“

1

SwiftKey je výborná alternativní klávesnice, která vám díky nejrůznějším inteligentním funkcím výrazně usnadní psaní na dotykovém displeji. Doposud jí však chyběla možnost tzv. swipování, tj. psaní tažením prstu po displeji. To už se však velmi brzy změní, protože vývojáři ze SwiftKey týmu pracují na nové klávesnici SwiftKey Flow a po osmi měsících vývoje se rozhodli oznámit brzké vydání beta verze.

Princip psaní je téměř totožný s obdobnými klávesnicemi Swype a SlideIt. Na jednotlivá písmena nemusíte klikat, ale stačí po nich jen přejet prstem. Psaní ještě usnadňují další vychytávky, zejména inteligentní predikce slov v reálném čase, díky které nemusíte dokončovat psaní dlouhých slov. Vývojáři si také pohráli se vzhledem uživatelského rozhraní, takže psaní je nejen rychlé, ale také stylové. Na to, jak probíhá psaní na SwiftKey Flow, se můžete podívat v následujícím prezentačním videu:

http://www.youtube.com/watch?v=kA5Horw_SOE

Pokud chcete být mezi prvními, kdo otestují beta verzi klávesnice SwiftKey Flow, můžete se přihlásit na oficiálních stránkách.

zdroj: ap

1 komentář

  1. Na tu jsem moc zvědavý. Donedávna jsem používal klasickou SwiftKey pro telefon, ale tak nějak jsem přišel na chuť SlideIT (je to s ní vážně mnohem rychlejší a český slovník je nesrovnatelně lepší) a tak se moc těším na Flow! Zpátky k oblíbeným autorům. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here