Super Mario Run je populárnější než Pokemon Go

0

Při prvním dni vydání hry Super Mario Run měl 5 miliónů stažení, podle nové zprávy z mobilních aplikací firmy Sensor Tower. Tyto údaje jsou vyšší, než u hry Pokemon Go, i když je třeba poznamenat, že Pokemon Go byl ze začátku dostupný pouze v některých regionech. Super Mario Run je zatím ale taky dostupný jen pro iOS.

Avšak, Super Marion Run má být dostupný pro Android v roce 2017, hra má velkou šanci svrhnout Pokemon Go v počtu stahování a také to může být i nejstahovanější hra všech dob. Když Mario vyšel jako hra na Nintendo, vždy to byl hit.

Analytici již předpověděli, že Super Mario Run bude mít 50 miliónů stažení v prvním měsíci vydání, kde je hra dostupná pouze pro iOS. Ale až hra bude dostupná i pro Android, stažení bude rozhodně vyšší.

Můžete hrát pouze první úroveň hry zdarma, poté jste povinni zaplatit $9.99 (255 Kč), pokud si chcete odemknout další úrovně. Pro Mario fanoušky to není příliš. Sensor Tower odhaduje, že nakonec si jen 10% hráčů koupí plnou verzi hry.

www.youtube.com/watch?v=rKG5jU6DV70

Požadavek hry – připojení k Wi-Fi podráždil spoustu hráčů. Také i to, že Mario běží sám a skáče na malé nepřátele a přes překážky automaticky – toto rozrušilo víc než několik hráčů, kteří hledají něco trochu složitějšího.

Ale jak jsme viděli dříve, některé jednoduché hry mohou být populární. Super Mario Run je nejstahovanější aplikace více než v 80 zemích.

Zdroj

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here