Stylus od LG jako „nositelné zařízení“ na fotografiích

2

LG údajně pracuje na chytrých hodinkách pro Google, podle všeho se však zaměřuje také na vlastní nositelná zařízení. Tím posledně uniklým nejsou high-end hodinky nebo náramek, ale stylus, který si jako náramek můžete dát na ruku.

BjAUIbrCEAAeDYU

V oranžové, zelené a červené barvě dostaneme módní doplněk, který by na ruce slušel spíše dívce, přesto by o něj mohli jevit zájem i muži. Skladností bezesporu bude patřit k těm nejlépe provedeným, protože vám ušetří místo v tašce či kapse, na druhou stranu reálná ovladatelnost a schopnost udržet si narovnaný tvar je nejistá.

Stylus, který můžete ohnout, se objevil na Twitter profilu @evleaks. Sami se musíte rozhodnout, jestli LG našlo řešení na uložení stylusu pro zařízení, které na něj od základu nemají připravený slot. Jako dočasné řešení by mohl být stylus využitelný, otázka každodenního použití je diskutabilní.

Pokud se na zařízení podíváte, nemá tvar klasické tužky či propisky, ale spíše štětce. Svou velikostí je předurčeno k tomu, aby s ním byla manipulace obtížná. Je těžké zařízení soudit, pokud jej nemáte v ruce, ale svou velikostí bude směřovat spíše k tomu, že bude obtížnější se na displeji na konkrétní místo trefit. Tím by se však ztrácel význam stylusu, který obecně umožňuje přesnější práci se zařízením, díky tomu, že se snáze trefíte na konkrétní místo na displeji. Pokud však LG zvolí rozumnou cenu, své kupce si jistě najde.

Zdroj: Phonedog

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here