Steve Kondik zakoupil a vyzkoušel HTC One

2

htc-onesilver3v

Již jen za pár dnů se dočkáme konečně všech vlajkových lodí na našem trhu a výběr mezi nimi není vůbec jednoduchý. Ať už Samsung, LG, Sony nebo HTC se snaží zaujmout především reklamou, potenciální zákazníci to tak mají o to těžší, protože jeden přístroj má navíc to a druhý zase tohle. O to více je pak ceněn příspěvek od někoho, kdo je ve světě mobilních technologií velmi uznávaný a telefon vyzkoušel.

Toto přesně učinil Steve Kondik, zakladatel CyanogenModu a do nedávna zaměstnanec společnosti Samsung Electronics, který si zakoupil novou vlajkovou loď HTC One. Se svými poznatky a zkušenostmi s tímto telefonem se poté podělil na službě Google+. S. Kondik v první řadě vyzdvihl velmi kvalitní zpracování a materiály telefonu. Nezapomněl pochválit ani ergonomii, HW a FULL HD displej.

Na otázku, která vrtá hlavou všem těm, kteří se rozhodují mezi telefony Samsung Galaxy S4 a HTC One, nedokázal odpovědět. Podle jeho slov by mu při takovém rozhodování pravděpodobně vybouchla hlava J . A co vy? Máte již svého favorita?

cay

 

Zdroj: phonearena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here