Stáhněte si widgety hodin a swipovací klávesnici z Androidu 4.2

1

Na internet unikly další dobroty z Androidu 4.2 Jelly Bean. Po tapetách, nefinální verzi klávesnice a aplikaci fotoaparátu si nyní můžete stáhnout také stylové widgety hodin a nejaktuálnější verzi swipovací klávesnice.

Novinky bohužel nejsou stále dostupné jako instalační APK soubory. Pro úspěšnou instalaci musíte mít zařízení s rootem a nainstalovaným recovery (např. Clockwork Mod Recovery). Stažené ZIP soubory flashněte přes recovery a restartujte telefon. Instalační proces tedy není vhodný pro úplné začátečníky.

Virtuální klávesnice z Androidu 4.2 přináší možnost zadávání textu pomocí gerst ve stylu alternativních aplikací Swype a SlideIt. Jinak řečeno, při psaní není nutné zadávat písmena jednotlivě, ale stačí po nich přejet prstem. Googlu se jistě povedly také nové analogové a digitální widgety hodin s velmi čistým designem.

Funkčnost byla potvrzena na Galaxy Nexusu či Nexusu 7, aplikace by však mohly funhovat také na dalších zařízeních. ZIP soubory si můžete stáhnout z odkazů níže:

via dl

1 komentář

  1. Tak swypování mi na té klávesnici teda za boha nejde, bohužel. V nastavení ho samozřejmě povolené mám. Xperia Neo ROM Ice Cream Pureness 13.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here