Stáhněte si tapety, vyzvánění a aplikaci S Voice ze Samsungu Galaxy S4

1

samsung galaxy s 4

Samsung Galaxy S4 se pomalu dostává mezi první uživatele, kteří se rozhodli některý obsah z vlajkového modelu korejského výrobce sdílet s ostatními. Níže najdete ke stažení tapet, vyzváněcích tónů a aplikace S Voice vyextrahovaných z SGS4.

S Voice

s voice 1

První uniklou novinku je aplikace S Voice pro hlasové vyhledávání a ovládání smartphonu, která byla sice dostupná už v Galaxy S3, ale v Galaxy S4 se objevila její nová verze. APK soubor si můžete stáhnout zde, podle dostupných informací ale aplikace bezchybně funguje jen na telefonech, které už mají starší verzi S Voice, tedy Galaxy Note 2 a Galaxy S3.

Na jiných zařízeních nelze S Voice vůbec nainstalovat nebo se při jeho používání objevují problémy. Pokud máte Galaxy S2, doporučuje jeden z uživatelů nejprve odinstalovat systémovou aplikace Voice Commands a poté až nainstalovat S Voice.

Tapety

sgs4 wallpaper 4

Svůj smartphone můžete vyzdobit jednou ze sedmi tapet ve vysokém rozlišení, které byly vyextrahovány z Galaxy S4. Tapety sice nejlépe vyniknou na velkém Super AMOLED displeji, stáhnout si je ale můžete do jakéhokoliv telefonu. Celou sadu sedmi obrázků z Touchwiz UX si můžete stáhnout zde a ukázky jednotlivých tapet najdete na konci článku.

Vyzváněcí tóny

Unikla také sada vyzváněcích tónů ze Samsungu Galaxy S4, které si můžete stáhnout zde. I vyzváněcí tóny jsou údajně, stejně jako zbytek smartphonu, inspirovány přírodou.

zdroj: sm (1, 2, 3)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here