Společnost Parrot představila trojici nových minidronů

0

minidrony

Společnost Parrot je jedním z průkopníků na poli s ovládatelnými drony. Je to již pár let od uvedení první kvadrikoptéry, která si získala přízeň technických nadšenců a nejen jich. Právě pro ně si Parrot připravil hned trojici nových minidronů, které můžete prohánět po zemi, skákat s nimi přes překážky, jezdit po vodě či létat.

Celý koncept minidronů vychází ze svých předchůdců. První novinkou je minidron jezdící po zemi, ten oproti předchůdci je vybaven světly pro noční ježdění, turbo módem pro zrychlení na 13 km/h a 4GB datovým uložištěm pro nahrávaní videí.

Novinkou je plující Hodrofoil dron, který se zvládne pohybovat po vodní hladině až 9 km/h. Pořízení dronu doporučujeme pouze zkušeným uživatelům. Ovládání stability není vůbec jednoduché, doporučuje se několik hodin tréninku v bazénu před vypuštění na přírodní vodní hladinu.

Mini kvadrikoptéra je vybavena LED světly pro noční lety a jako bonus pro děti nabízí možnost nadstavby z Lego kostek.

V rámci série minidronů od společnosti Parrot si můžete vybrat z celkové nabídky 13 různých minidronů. Cena jednotlivých modelů se odvijí od vlastností, které nabízejí. Škála jednotlivých zařízení je tak přizpůsobena širší veřejnosti, která si může zvolit zdali si připlatí za rychlejší model či noční svícení.

Cena jednotlivých dronů začíná na $99.00 USD (kvadrikoptéra) a končí na $179.00 USD (Hydrofoil) respektivě $189.00 USD (pojízdný dron).

Zdroj : blog.parrot.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here