Spekulace: Sony Xperia Z1 dorazí ve dvou dalších barvách

0

Sony Xperia Z1 je v současné době k dostání ve třech barevných variantách: černé, bílé a fialové. Podle některých zdrojů však japonský výrobce nabídne svou vlajkovou loď ve dvou nových barvách, a to ve stříbrné a růžové. Prozatím však není jasné, jak budou obě barevné verze vypadat a kdy se objeví na pultech obchodů.

Sony Xperia Z1 all colors
Sony Xperia Z1 se prodává v černé, bílé a fialové barvě, brzy by však mohly přibýt stříbrná a růžová

Xperia Z1 je vybavena 5″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800 taktovaným na 2,2 GHz a 2GB RAM. Základní 16GB vnitřní paměť je možné rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Chloubou smartphonu je také fotoaparát, který má rozlišení 20,7 megapixelu, a zvýšená odolnost proti vodě a prachu. Na českém trhu je smartphone z oficiální distribuce k dostání od zhruba 16 000 Kč.

Vlajková loď Sony by mohla brzy dostat také menší sestřičku s názvem Xperia Z1S. Podobný telefon byl sice už představen pod názvem Xperia Z1f, ale k dostání je jen na japonském trhu. Od Samsungu Galaxy S4 Mini a HTC One Mini se novinka liší především výbavou, která je shodná s velkou Xperií Z1.

zdroj: Android SaS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here