Spekulace: Samsung Galaxy S5 bude představen už v lednu

0

samsung_logo_genericdevice4-580-75

Podle jihokorejského webu Naver by měl Samsung představit svou novou vlajkovou loď už v lednu příštího roku. Znamenalo by to tedy, že k uvedení Galaxy S5 dojde už na veletrhu CES 2014 v Las Vegas. Na trzích po celém světě by se pak novinka měla objevit v průběhu února.

Podobné spekulace se sice objevovali u několika předchozích generací smartphonu Galaxy S, ale tentokrát má Samsung údajně jeden pádný důvod představit nový vlajkový model co možná nejdříve. Prodeje Galaxy S4 jsou totiž podle dostupných informací výrazně nižší, než výrobce původně očekával.

Důvodem může být fakt, že velká část uživatelů Galaxy S3 nemá důvod přecházet na Galaxy S4, protože novinek není tolik. V USA by měl být pokles prodejů ještě výraznější, neboť velká část majitelů Galaxy S3 si smartphone výhodně koupila u mobilního operátora s dvouletou smlouvou.

Podle stejného zdroje by měl být Samsung Galaxy S5 vybaven 64-bitovým osmijádrem Exynos a 16mpx fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu. Je však jasné, že novinek ve výbavě i designu bude mnohem více.

zdroj: Droid Life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here