Spekulace: Samsung Galaxy Note III přijde ve čtyřech různých verzích

0

O chystaném Samsungu Galaxy Note III slýcháme v poslední době nejrůznější spekulace, přičemž některé z nich jsou poměrně důvěryhodné a jiné vypadají spíše jako z říše snů. Do druhé kategorie musíme zařadit nejnovější informaci, se kterou přišel korejský web ET News.

Samsung logo 2

Třetí generace tabletofonu od Samsungu údajně přijde ve čtyřech rozdílných verzích, které se od sebe liší nejen výbavou, ale také kvalitou zpracování.

  • Nejdražší verze by měla být dostupná jen v limitované edici a nabídne kryt z prémiových materiálů (nejspíš z hliníku či jiného kovu), nerozbitný AMOLED displej a 13mpx fotoaparát.
  • Druhá verze údajně nabídne stejný 13mpx fotoaparát, ale v kombinaci s plastovým tělem a obyčejným AMOLED displejem.
  • Třetí verze by měla  být totožná s druhou, ale bude  údajně mít LCD displej.
  • Nejlevnější varianta prý bude taktéž z plastu a nabídne LCD displej a 8mpx fotoaparát.

Pokud by se Samsung pro něco podobného opravdu rozhodl, bylo by krajně nepravděpodobné, aby se na většině trzích prodávaly všechny čtyři verze smartphonu. Spíše tak můžeme počítat s tím, že jednotlivé verze budou určeny pro jednotlivé trhy – například v Indii by tak byl k dostání trochu jiný Galaxy Note III než v USA.

Už delší dobu víme, že tabletofon by měl být vybaven 5,7″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrovým Snapdragonem 800 nebo osmijádrovým Exynosem 5 a 3GB RAM. K představení dlouho očekávané novinky nejspíš dojde 4. září na tiskové konferenci, kterou korejský výrobce uspořádá dva dny před začátkem veletrhu IFA 2013 v Berlíně.

zdroj: Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here