Spekulace: Samsung Galaxy Note II se dočká výkonnějšího procesoru Snapdragon 600

1

Note 2 SNapdragon 600

Ačkoliv se zraky většiny mobilních fanoušků upínají na chystaný Samsung Galaxy Note III, korejský výrobce v nejbližší době možná představí také vylepšenou verzi svého staršího tabletofonu Galaxy Note II. Nasvědčují o tom střípky informací, které hovoří o dosud nepředstaveném Samsungu Galaxy Note II s kódovým označením GT-N7108D.

Nejprve se tento tajemný model objevil v seznamu certifikovaných zařízení s technologií Bluetooth a později také ve známém benchmarku AnTuTu, kde dosáhl velmi dobrého výsledku 26 901 bodů. Je tedy jasné, že nová verze Galaxy Note II bude mít vylepšené hardwarové parametry. A to zejména procesor, kterým by mohl být čtyřjádrový Qualcomm Snadragon 600 ancházející se například v některých variantách vlajkové lodi Galaxy S4.

Pokud by se tato teorie vyplnila, představil by Samsung na podzim letošního roku hned dva nové tabletofony. Galaxy Note III by se stal po všech stránkách špičkovým zařízením bez zbytečných kompromisů, čemuž by samozřejmě odpovídala i cena. Vylpešený Galaxy Note II by sice na novou generaci ztrácel, ale přesto by šlo o velmi dobře vybavené zařízení, které by si mohlo získat své zákazníky trochu nižší cenou.

zdroj: Phone Arena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here