Spekulace: 10“ Nexus přijde nejdříve v první polovině 2013

8

Samsung logo

Ještě předtím, než na sebe veškerou mediální pozornost strhl údajný LG Nexus, tak jsme Vás informovali o spekulaci, která tvrdila, že po velkém úspěchu Nexusu 7 chystá Google spolu se Samsungem také 10.1“ verzi.

Pro ty z Vás, kteří na něj čekali, máme bohužel špatnou zprávu. Původní zdroj této informace totiž dnes pro server CNET uvedl, že tablet nejspíše přijde až někdy v první polovině příštího roku, takřka určitě se ho tedy nedočkáme na podzim, spolu s předpokládaným představením LG Nexusu.

I přes dnešní informaci ale stále není jisté, jestli Samsung s Googlem opravdu na 10.1“ Nexus tabletu s extrémním rozlišením 2,560×1,600 pixelů opravdu pracují. Kromě tvrzení jednoho zdroje totiž neexistuje žádný jiný důkaz.

A co Vy? Uvítali byste nějaký pořádně vybavený Nexus tablet?

Zdroj: server CNET

 

 

8 KOMENTÁŘE

  1. rád bych si nexusa koupil, ale 10 je lepších jak 7… taky bych highendovej Nexus Phone, tak doufám, že to opravdu bude Optimus G hardwarově… no uvidíme… sám jsem zvědavej

  2. ja bych si v soucastne dobe koupil Asus Transformer Prime nebo Samsung Galaxy Note 10.1….uvital vych neco podomneho jako Nexus. Mam Galaxy Nexus a za LG nexus ho nevymenim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here