Sony Xperia Z1 po poslední aktualizaci pořizuje mnohem kvalitnější fotografie

0

Xperia Z1 detail

Sony minulý týden vydalo menší softwarovou aktualizaci pro svou vlajkovou loď Xperia Z1. Jednou z novinek je přepracovaný algoritmus fotoaparátu, díky čemuž by měl smartphone s novou verzí firmwaru pořizovat kvalitnější fotografie. Uživatelé potvrzují, že zlepšení je opravdu znatelné.

Sony Xperia Z1 je výrobcem od počátku prezentována jako ideální telefon pro milovníky focení. Avšak ani přes přítomnost snímače s rozlišením 20,7 megapixelu se žádné nadšení z pořízených fotografií mezi majiteli Xperie Z1 nekonalo. Poslední update naštěstí ukázal, že hlavní problém nebyl v hardwaru, ale především v softwarové optimalizaci. Na obrázcích níže můžete vidět srovnání, které udělal jeden nizozemský majitel Xperie Z1. Po aktualizaci pořizuje smartphone výrazně kvalitnější snímky, zejména co se týče detailů.

Xperia Z1 zlepseni kvality 1

Xperia Z1 zlepseni kvality 2

Mezi další novinky, které přinesla aktualizace pro Xperii Z1, patří překalibrovaný dispej s lepšími pozorovacími úhly, optimalizace spotřeby energie a vylepšená synchronizace aplikace Exchange. Spolu s vlajkovou lodí se updatu dočkal také obří tabletofon Sony Xperia Z Ultra.

zdroj: Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here