Sony Xperia X Performance přijde v červenci asi za 19 000 Kč! Xperia X je již v předprodeji za 16 000 Kč.

0

Sony Xperia X PerformancePokud jste již natěšení na nový smartphone nejvyšší třídy od Sony, pak pro Vás máme konečně alespoň nějaké dobré zprávy, jelikož konečně víme, kolik bude asi model Xperia X Performance stát. Cena za kusy s Evropskou distribucí jsou stanoveny na 699 € ve Francii a v Nizozemsku a na 729 € v Itálii a ve Španělsku. Cenu pro naši zemi zatím neznáme, ale měla by být podobná, a tudíž se bude nejspíše pohybovat někde okolo 19 000 Kč.

Sony konečně začalo přijímat předobjednávky na Xperii X Performance prostřednictvím svých internetových obchodů v Evropě. Vlajkovou loď však zatím nabízejí pouze ve Francii, Itálii, Španělsku, Nizozemsku a Švédsku. V těchto zemích by měla společnost předobjednané telefony rozeslat na začátku července, což je více než čtyři měsíce po oficiálním představení.

Byly odhaleny i ceny dalších modelů řady X pro Evropu, přesněji jde o modely Xperia X a XA, které byly také uvedeny do předprodeje. Model střední třídy XA začíná na 299 € a například ve Španělsku se jeho cena vyšplhala až na 329 €, zatímco model X začíná na 599 € a v Itálii a ve Španělsku se zastavil na 629 €.

Xperia X bude k dispozici asi od 23. května, zatímco XA přijde až okolo 20. června.

U nás jsme zatím bohužel objevili pouze předprodej modelu Xperia X asi za 16 000 Kč.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here