Sony Xperia P se objevila v růžové verzi

1

Na internetu se objevili fotografie, které ukazují Xperii P v novém barevném provedení. Po černé, stříbrné a červené se tak smartphone nejspíš bude prodávat také v růžové barvě (pink). Sony však zatím tuto verzi Xperie P, kterou ocení zejména ženy, oficiálně neoznámilo, a proto není jasné odkdy a na jakých trzích se bude prodávat.

Sony Xperia P je vybavena 4″ displejem s qHD rozlišením a technologií WhiteMagic, která by měla zajišťovat vyšší jas než ostatní chytré telefony na trhu. Největší rozdíl bude vidět venku na přímém slunce, kde má většina ostatních displejů problémy. Nesmíme zapomenout ani na další výbavu, ke které patří dvoujádrový procesor NovaThor U8500 od ST-Ericsson s taktem 1 GHz. Na zadní straně telefonu najdeme 8megapixelový fotoaparát s kvalitním snímačem Exmor R. Výhodou by měla být také velmi rychlé spuštění fotoaparátu z režimu spánku. Ve výbavě nechybí ani 16GB interní paměť a podpora NFC.

Design telefonu navazuje na Xperii S a nechybí dokonce ani průhledný notifikační panel v dolní části. Novinka je na pultech obchodů k dostání v černé, stříbrné a červené barvě.

zdroj: gsma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here