Sony v nejbližší době veřejně spustí službu My Xperia

0

my xperia map

Už letos v únoru jsme vás poprvé informovali o službě My Xperia, která je pomocníkem v případě ztráty smartphonu od Sony. Dosud se však jednalo jen o testovací provoz, během kterého byla služba dostupná jen pro uživatele ze skandinávských zemí. Dnes japonský výrobce na svém blogu oznámil, že v následujících týdnech dojde k ostrému spuštění My Xperia.

Pomocí služby může uživatel ze svého počítače či tabletu lokalizovat polohu svého telefonu na mapě, dálkově na něm spustit výstražný zvuk, zobrazit na displeji zprávu s vašimi kontaktními informacemi a uzamknout či kompletně smazat všechna uživatelská data v telefonu (včetně paměťové karty). Před využíváním služby je však nutné se registrovat na webových stránkách myxperia.com a do smartphonu stáhnout aplikaci s názvem My Xperia.

K vydání aplikace však dojde až s finálním spuštění služby, tedy během několika následujících týdnů. Všem majitelům podporovaných smartphonů od Sony by se v notifikační liště mělo objevit upozornění na možnost stažení aplikace My Xperia, podobně jako je tmu v případě OTA aktualizací.

zdroj: Sony Mobile Blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here