Sony se odměňuje zákazníkům sluchátky

0

Zákazníci společnosti Sony se dočkali. Všichni, kteří si zakoupili telefon Sony Xperia X a zároveň dovršili 18 let, mohou získat sluchátka SBH60 Bluetooth Stereo od této japonské společnosti zdarma. Je zde ale ještě jeden háček – musíte vlastnit alespoň ještě jednu libovolnou Xperii. 

sony-xperia-x-242897

 

Už se stačí jen registrovat na webu Sonymobile.com, kde vyplníte údaje obou Vašich telefonů.

Aby byla registrace do programu zisku sluchátek úspěšná, musíte vyplnit tyto údaje – jméno a příjmení, email, adresa, IMEI starého zařízení Sony, IMEI chytrého telefonu Sony Xperia X a doklad o koupi nového telefonu Sony Xperia X formou nahrání obrázku. Po schválené registraci pošle Sony na uvedenou adresu sluchátka jako dárek.

 

Sluchátka SBH60 jsou vybaveny podporou HD Voice, vysokou kvalitou zvuku a u připojení si můžete vybrat mezi kabelem, NFC nebo Bluetooth. Pohotovostní režim je až 24 dnů. Vše je zabaleno v lehké kostrukci.

Sony už v minulých týdnech připravilo pro své zákazníky podobné akce. Například pro model Xperii X Compact přibalí společnost Sony headset MDR-ZX330BT v hodnotě 2 780 Kč. S podobným dárkem se můžeme setkat i u vlajkového modelu Xperia XZ. Tentokrát máte možnost získat sluchátka MDR-XB950BT s cenovkou kolem 5ti tisíc korun.

Akce platí do 1. listopadu nebo do vyčerpání zásob.

 

Zdroj: mobilenet.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here