Sony něco chystá 25. června. Bude představena Xperia Togari?

0

cid_image001_jpg@01CE61E8

Červen je velmi náročný měsíc a zvláště tento rok. Plno událostí a nových zařízení a také akcí, jako je například včera skončený Computex 2013 a E3 2013, které nás ještě čeká.

Prostě je toho na jeden měsíc až příliš, ale to Sony nevadí a proto si přichystalo  událost na 25. červen. Sony nic víc zatím neprozradilo a pouze rozeslalo pozvánky novinářům se sloganem: Je čas na další krok. Můžeme tedy jen spekulovat, co nám Sony ukáže, ale lze pravděpodobně očekávat představení nového obra Xperia Togari nebo telefonu do střední třídy Xperia C670X, kterému se přezdívá Gaga.

Xperia Togari by měla disponovat displejem o velikosti 6,44 palce s rozlišením 1080p. Chod zařízení nejspíše obstará Snapdragon 800 taktovaný na frekvenci 2,3Ghz, Android 4.2.2 Jelly Bean a 2GB RAM. Displej by měl mít maximální citlivost a tak by měl reagovat i na klasické tužky, či pera. Na zadní straně telefonu bude umístěn 8 Mp fotoaparát. Na internet také unikla fotografie, která zachycuje velikost a tenkost chystaného telefonu.

togari1

Xperia Gaga by měla mít též rozlišení 1080p, ale s velikostí displeje 4,8 palce. Použit bude o řadu slabší procesor a to Snapdragon 600.

Zdroj: gsmrena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here