Sony LT29i Hayabusa bude představena jako Xperia TX

1

Web Xperiablog.net uvedl s odvoláním na důvěryhodný zdroj, že chystaná vlajková loď od Sony, kterou jsme dosud znali jen pod kódovým označením LT29i Hayabusa, se bude prodávat jako Sony Xperia TX.

 

Xperia TX, která je mezinárodní verzí japonské Xperie GX, je vybavena 4,6″ Reality displejem s HD rozlišením a technologií Bravia pro sytější zobrazení barev. Pod kapotou se ukrývá silné dvoujádro Snapdragon S4 taktované na 1,5 GHz, grafický čip Adreno 225, 1GB RAM a 16GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí microSD karty. Chloubou je také fotoaparát, který nabídne rozlišení 13 megapixelů, LED blesk a nahrávání 1080p videí. Na přední straně telefonu se nachází 1,3megapixelová kamera pro videohovory. K další výbavě smartphonu patří NFC, 1700mAh baterie a operační systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich s vlastní grafickou úpravou. Sony LT29i Hayabusa, které je tenké jen 8,6 mm, má také virtuální tlačítka na displeji ve stylu Galaxy Nexusu a logo Xperia na přední straně, které slouží jako notifikační dioda.

Očekáváme, že Sony Xperia TX bude představena spolu s Xperia tabletem, Xperií T a několika dalšími telefony na konci srpna v rámci veletrhu IFA 2012 v Berlíně.

zdroj: ac

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here