Sociální síť Pinterest už umí česky

0

pinterest cesky

Pinterest je mladá sociální síť, která stojí ve stínu Twitteru a další známější konkurence. Pokud jste se vyzkoušení Pinterestu bránili z důvodu jazykových bariér, máme pro vás dobrou zprávu. Pinterest od tohoto týdne mluví česky. Do češtiny můžete uživatelské rozhraní přepnout v nastavení, do kterého se dostanete kliknutím na vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu obrazovky.

Ve službě Pinterest můžete pomocí tzv. pinů sdílet zajímavý obsah a vytvořit obrázkovou nástěnku vašich oblíbených odkazů. Celkové je systém sdílení oblíbeného obsahu ještě jednodušší než na Facebooku, Twitteru či Google+. Aplikace pro Android dále umožňuje sledovat obsah sdílený osobami, které sledujete nebo procházet další zajímavé odkazy řazené do kategorií. Pokud se vám některý z pinů líbí, můžete jej podobně jako na Facebooku sdílet, okomentovat nebo „lajknout“.

Nezapomeňte, že Pinterest má také mobilního klienta pro Android, který byl dokonce Googlem prohlášen za jednu z graficky nejpovedenějších aplikací letošního roku. Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here