Snapdragon S4 se podle Qualcommu nejméně zahřívá ve srovnání s konkurencí [video]

0

Snapdragon S4 je v současné době bezpochyby jedním z nejlepších mobilních procesorů. Už jsme mohli vidět, jak toto dvoujádro porazilo v testech výkonu čtyřjádrové procesory a špatně si tento procesor od Qualcommu nevede ani v úspoře baterie.

Qualcomm se rozhodl ve svém videu ukázat další přednost tohoto procesoru. Zahřívání je jedním z větších problémů dnešních smartphonů a tabletů. Pokud jste někdy hráli delší dobu graficky náročnější hru nebo sledovali film v HD rozlišení, určitě jste si všimli, že je vaše zařízení velmi horké. Jak ukazuje následující video, Snapdragon S4 prokazuje nejlepší výsledky v zahřívání procesoru.

Samozřejmě musíme dodat, že nejde o nezávislý test. Ve videu se objevují další dvě nepopsané zařízení, které jsou soupeřem HTC One S vybaveného Snapdragonem S4. Competitor A je Motorola RAZR s procesorem TI OMAP a Competiror B je Samsung Galaxy S II s procesorem Exynos.

Snapdragon S4 dosáhl mnohem lepších výsledků v testu infračerveným měřičem teploty i netradičním srovnání, ve kterém se zkoušelo, zda jsou procesory natolik horké, aby rozehřály máslo.

via pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here