Služba ForHealth varuje a doporučuje v ohledu zdraví

0

Společnost AT&T nedávno představila službu ForHealth na akci MWC v Barceloně. Ta bude řízena skrze aplikaci stejného jména, která se stane úložištěm a analyzátorem veškerých záznamů o fitness a zdraví uživatele. Na základě těchto dat pak aplikace bude poskytovat varování a doporučení v ohledě životosprávy. Appka Vám například řekne, že další den uběhnete více, pokud budete spát více než 6 hodin. To by Vás skutečně do postele mohlo dostat včas.

ATT-logo

Vedení AT&T se nechalo slyšet, že cílem ForHealth je, abychom pečovali každý den o své zdraví stejně tak, jako každý den otevíráme emailovou schránku nebo si vyhledáváme počasí. Narozdíl od Applu a jeho HealthKit, který funguje jen na iOS produktech, se ForHealth přizpůsobí skoro všem zařízením (včetně většiny wearable), přičemž bude dostupný i pro konkurenci T-mobile a Sprint.

,,ForHealth souvisle slučuje data z jiných aplikací a zařízení, přičemž s osobním přístupem a souvislostmi poskytuje uživateli poradenství v ohledu zlepšení zdraví. “ : Chris Penrose, Ředitel Internet of Things, AT&T.

Služba bude k dispozici na začátku druhé půlky 2015. K podpoře rozvoje systému se spojila společnost AT&T i se stopařem aktivit Tictrac.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here