Skrze aplikaci Adidas si nyní můžete potisknout tenisky vlastní fotkou

0

Napadlo Vás někdy, že byste mohli nosit boty potisklé vlastní fotografií z chytrého telefonu? Nejspíš ne. Vývojáři firmy Adidas však přemýšlí i za nás, a tak přišli na trh právě s aplikací, která umožňuje potisknout tenisky fotografií pořízenou na Android nebo iOS zařízení na celkem slušnou cenu $110 (2500 Kč).

1 2 3

Být unikátní nás často nevýjde úplně levně, ale Adidas navrhl svoji aplikaci  MiZX FLUX tak, aby byla pro své uživatele co nejpohodlnější. Stačí pořídit fotku nebo ji vybrat z úložiště a podělit se se svým designem i s ostatními na sociálních sítích. Pokud jste se svojí fotkou opravdu spokojeni, můžete si nechat následně ušít na míru boty právě s tímto motivem.

Adidas si dává pozor na autorská práva, a tak Vám nevytiskne nic zahrnující ochrannou známku. S Vašimi osobními záznamy ze života bude ale tvoření designu s MiZX FLUX zábavnou hrou. Tato služba je momentálně dostupná pro obyvatele Spojených států a očekává se brzké zpřístupnění i pro nejvděčnější (nejvíce platící) zákazníky ze zemí jako Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Holandsko, Španělsko, Švédsko  a Velká Británie.

5 4

 

Využili byste takovou službu i u nás?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here