Sklenice s pivem, která se bez telefonu vylije [video]

2

ofglass

Jistě jste zažili situaci, kdy jste byli vy nebo vaši kamarádi v hospodě nebo v nějakém baru a stále jste koukali do mobilu a sledovali například Facebook. Pivo vám zteplává, kamarádi na vás podivně koukají a vadí jim, že se jim nevěnujete.

Tento problém zaznamenali lidé z baru Salve Jorge v Sao Paolu a rozhodli se ho řešit velice nápaditým řešením. Jednoduše vyrobili sklenice, které mají seříznutou jednu polovinu spodní strany a pokud ji nevyrovnáte vaším telefonem, spadne a vylije se. Tento velmi originální nápad zaznamenává na internetu úspěch a již si vysloužil přezdívku Offline Glass. Samozřejmě má to své mouchy a jde spíše o vtip, než o pokus revoluce v barech.

A co vy? Uvítali byste v barech takové sklenice, aby se vám váš kamarád nebo partner plně věnoval?

2 KOMENTÁŘE

  1. Jako super vtip, ale nestojí mi to za to mít poškrábáný tel. a navíc politý od piva 😀 To nemluvím o tom, když člověk po několika pivech s půllitrem trochu víc bouchne 😀

    • Naprosto souhlasím 😀 Já jen dodám, že ne každý má dotykový telefon a s takovou (teď přeženu) Nokií 3310 by se asi nenapil. Na druhou stranu, tam by hledal Facebook těžko, natož Wi-Fi :D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here