Síň slávy: Nejlepší aplikace roku 2015 podle Googlu 1. díl

0

nejlepsi aplikace 2015

Podívejte se na přehled aplikací z Google Play, které se dostali do letošní síně slávy a mohou se pyšnit titulem nejlepší aplikace roku 2015.

Dubsmash

Dubsmash Dubsmash1 Dubsmash2

Dubsmash Vás pobaví ať jste kdekoliv. Stačí si z téměř nekonečného archívu vybrat zvuk, hlášku z oblíbeného filmu, seriálů či hry a pustit se do tvorby. Automaticky se spustí přední kamera a vy v hlavní roli můžete danou hlášku namluvit, okolní zvuk je potlačen a nahrazen Vámi vybraným. Níže se můžete podívat na nejpovedenější kompilace 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=VvZn9LOCMt0


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fotoaparát Z

  Fotoaparát Z Fotoaparát Z1 Fotoaparát Z2

Alternativní aplikace fotoaparátu Vám nabízí možnost focení i nahrávání videa. S živými filtry můžete vytvořit náhled fotky před tím, než ji zachytíte. Fotoaparát Z podporuje swipe gesta, což Vám usnadní přepínání z  kamery na foťák, kdy stačí pouze přejet prstem po displeji. V rámci aplikace nechybí ani jednoduché nástroje pro úpravu. Své fotografie můžete oříznout, rotovat, aplikovat na ně filtry, přizpůsobit parametry obrázku, dokreslit dle libosti a sdílet je na sociálních sítích Instagram, Facebook, Twitter atd.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Wikipedia Mobile

Wikipedia Mobile Wikipedia Mobile1 Wikipedia Mobile2

Oficiální aplikace Wikipedie pro Android, která Vám umožní přístup k více než 32 milionům článků ve 280 jazycích. Vy tak můžete čerpat informace z nejrozsáhlejší encyklopedice, které lidstvo kdy vyrobilo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tapeta HD (Backgrounds HD)

Archív více než 80 000 000 HD pozadí zdarma pro Váš Android, od umělců z celého světa. Aplikace se postará o správný ořez tapety, tak aby vypadala co nejlépe na Vašem displeji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Weather & Clock Widget Android

Aplikace počasí pro Android, která dokáže předpovědět pouze s mírnou odchylkou počasí pro Českou republiku.  Aplikace dokáže automaticky lokalizovat Vaší polohu a nabídne Vám v úhledném grafickém kabátku údaje o aktuální teplotě, vlhkosti, tlaku, rychlosti a směru větru s možností zobrazení předpovědi počasí na nejbližší hodiny, dny či týdny. Součástí aplikace jsou povedené widgety, které obohatí Vaší domovskou obrazovku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Microsoft Word

Microsoft Word2 Microsoft Word Microsoft Word1

Microsoft Word pro Android je stvořený pro práci na moblních zařízeních. Má známý vzhled Office a umožňuje intuitivní dotykové ovládání na Android telefonech a tabletech. Word poskytuje prostředí pro produktivní práci a nezáleží na tom, jestli chcete vytvořit překrásný dokument, nebo si nějaký soubor jenom přečíst a drobně upravit za pochodu. Spolehněte se na to, že vaše dokumenty budou v Office vypadat skvěle a že ani na různých zařízeních se vám neztratí žádné formátování nebo data. K dokumentům uloženým v cloudu se snadno dostanete, kdykoliv je budete potřebovat.

Bezplatná aplikace Microsoft Word nabízí základní prostředí pro prohlížení, vytváření a úpravy dokumentů na zařízeních s displejem do velikosti 10,1 palce. Plnou funkčnost Wordu můžete zpřístupnit pomocí předplatného Office 365.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cute – Beauty Shopping

 Cute - Beauty Shopping1 Cute - Beauty Shopping2 Cute - Beauty Shopping

V rámci této aplikace získáte možnost si pořídit kosmetické výrobky se značnou slevou. V rámci aplikace můžete s 50% až 90% slevou objednávat kosmetické přípravky, parfémy či šampony.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Candy Camera

 Candy Camera2 Candy Camera Candy Camera1

Oblíbená aplikace pro tvorbu selfie fotografií. V rámci aplikace můžete využít živé filtry, na displeji přístroje uvidíte jak bude výsledná fotografie vypadat dříve než ji pořídíte, můžete tak snadněji vytvořit dokonalá selfie. Nechybí možnost následného upravení fotografie umístěním do rámečku či vytvoření koláže. Součástí aplikace je taktéž jednoduchý nástroj pro úpravu fotografií.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Retrica

 Retrica2 Retrica1 Retrica

Stejně jako apliakce Camera Candy se Retrica je nástrojem pro pořízení dokonalých selfíe fotografií.  Své fotografie můžete upravit s více než sto filtry, které můžete vidět ještě před vyfocením. Rovněž můžete vyfotit více fotografií a namixovat z nich koláž. Ještě před vyfocením fotografie se dá nastavit mnoho užitečných funkcí. Sdílení na Vaše sociální sítě už snad ani nemusím zmiňovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here