Shazam bude rychlejší a s podporou NFC

0

Vývojáři oblíbené aplikace Shazam, která umožňuje rychle a jednoduše identifikovat píseň hrající ve vašem okolí, představili na MWC 2012 novinky, na které se můžeme těšit při následujících aktualizacích. Shazam je se 180 miliony užití jednou z nejoblíbenějších mobilních aplikací.

Všechny uživatele aplikace určitě potěší zcela nový algoritmus pro rozpoznávání skladeb, který přinese výrazné zrychlení. Shazam vaši píseň identifikuje za pouhou jednu sekundu. Tato aktualizace by měla být vydána pro Android už tento týden, pro iOS pak během několika následujících týdnů.

Druhou novinkou bude podpora Android Beam, kterou ocení všichni uživatelé telefonů s NFC a Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Své oblíbené písně a další obsah aplikace Shazam bude možné sdílet s přáteli pouhým přiložením dvou telefonů zadní částí k sobě. Tato nová funkce bude přidána po velké aktualizaci, jejíž vydání očekáváme za několik týdnů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Shazam umožňuje rozpoznat hudbu ve vašem okolí a následně přehrát její videoklip, zobrazit text písně, koupit MP3, sdílet na sociálních sítích nebo ukázat data nadcházejících koncertů umělce. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Android Marketu.

zdroj: ag

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here