Shadowblood – RPG z pohledu třetí osoby už brzy výjde na Android

0

Je mnoho RPG her na PC a konzole, ale strašně málo RPG her na mobil. Pár jich je, ale bohužel nejsou tak populární, ani nejsou dobře hratelné. Už brzy má ale vyjít nová hra, která se jmenuje Shadowblood a vývojáři slibují, že bude stát vážně za to. Hra bude mít perfektní ovladatelnost a také plno herních módů.

aa-shadowblood-hero-2

Hru budete moct hrát z pohledu třetí osoby. Shadowblood bude podobná hrám Diablo a Torchlight. Ve hře bude také PvP aréna nebo také multiplayer mód, kde budete moct hrát až se třemi hráči, či kamarády, kde budete čelit společně různým nepřátelům. Ve hře si můžete vybrat za jakého hrdinu budete chtít hrát. Na výběr zatím je: Archer, Berserk a Assassin a každý z hrdinů má svoje vlastní schopnosti. Hra obsahuje přes 100 levelů a vývojáři později přidají více levelů i hrdinů, takže se máme na co těšit!

www.youtube.com/watch?v=uO8MEAWmNHY

Vývojáři chtějí hru oficiálně vydat někdy v polovině ledna. Hra bude zela zdarma s nějakými IAP nákupy. Shadowblood sice výjde za pár týdnů, ale registrovat se můžete už teď, abyste (jak hra výjde) si mohli ihned hru vyzkoušet.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here