Seznamte se s univerzální mobilní klávesnicí od Microsoft pro iOs, Android a Windows

0

Microsoft dnes oznámil novinku Universal Mobile Keyboard, zbrusu novou Bluetooth klávesnici  kompatibilní s iPhony, iPady, Android Smartphony a tablety jedoucích jak na Androidu tak i na Windows. UMK všechna tato zařízení přetransformuje do podoby notebooků (nebo něčeho podobného).

1

Klávesnice, která může být propojena až se třemi dřívě zmíněnými zařízeními najednou, umožňuje jednoduše přeskakovat mezi nimi a operačními systémy pomocí speciálního přepínače. Mimo jiné produkt obsahuje dobíjecí baterku, která podle tvrzení společnosti Microsoft vydrží na jedno dobití až šest měsíců užívání. Údajně desetiminutové nabíjení stačí k zajištění energie pro ,,práci na celé dny“.

 3

Oddělitelný kryt novinky Universal Mobile Keyboard funguje jako zabudovaný stojan. Umožňuje svým uživatelům umístit chytrý telefon nebo tablet do pozice, která jim vyhovuje nejvíce. Na klávesnici se můžete podívat v nedávno vydaném promo videu pod článkem.

2

Vtipné je (nebo spíše smutné), že UMK není kompatibilní s telefony používajícími operační systém Windows Phone. Pokud byste chtěli být vlastníky tohoto zařízení, budete si ho moci pořídit na začátku října za 79.95 amerických dolarů, což je zhruba 1700 Kč, skrze Microsoft Store a vybrané prodejce. Bude k dispozici ve dvou verzích, a to černé a šedé barvě.

https://www.youtube.com/watch?v=sdPT-TzgU84#t=11

zdroj: http://www.phonearena.com

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here