Seznámení s chytrým alkohol testerem Alcohoot

0

Je sobotní večer a Vy si užíváte pořádně rozjetou party v místním baru. Čas už však pokročil a důležitým se stává, jak se dostanete domů. Pokud si nejste jisti svým aktuálním stavem, Alcohoot vám dokáže poskytnout střízlivou a přesnou odpověď na to, kolik alkoholu právě koluje ve Vaší krvi. Máme tu co dočinění s kompaktním, mobilním zařízením, které se zvládne napojit na Váš chytrý telefon, a tak můžete testovat jak sebe tak i Vaše přátele.

1 3

Redaktoři serveru phonearena.com se mohli zúčastnit akce Luxury Technology Show pořádané v New Yorku, kde se mohli seznámit s tímto alkohol testerem. Ten se zvládne pomocí klasického 3,5 mm jacku připojit k Andorid nebo iOS zařízení k měření množství alkoholu v krvi. V podstatě je k měření nutné pouze spustit aplikaci a zafoukat do náústku Alcohootu. Pomocí velmi rychlé technologie si počkáte skutečně jen pár sekund, než se Vám zobrazí výsledek. Je daleko lepší si svůj stav změřit sám, než když Vám s tím pomůžou policisté.

4

I když by mohlo být docela vtipné to, že by Vám Alcohoot řekl, abyste už šli domů, v pozadí se skutečně skrývají algoritmy využívané aplikací, které pomáhají v rozhodnutí se nad dalším počínání na základě Vašich zvyků. Tím pádem budete informováni o vašich osobních limitech, čímž si pak můžete rozmyslet lépe Vaše budoucí počínání.

5 6 7

Ano, nevýhodou je, že tento přístroj využijete spíše výjimečně a navíc bychom byli o dost radši, kdyby byl bezdrátový. Bluetooth verze by byla daleko praktičtější narozdíl od kabelové .Celkem tučnou cenovku $99.99 (tedy 2570 Kč) si nejspíš vysvětlíte tím, že se jedná o specializovaný produkt, přesto zařízení, která využívají naši ochránci zákona, budou nejspíš daleko dražší. Pořád je lepší investovat do tohoto přístroje než do případných pokut způsobených naší nezodpovědností. Nemluvě o chybách, které penězi ani ničím jiným nesplatíte.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here