Seznam akcí Google I/O Extended v České republice

0

io-extended-logo

Každým dnem se nám již blíží Google I/O, které bezesporu patří mezi události roku. Právě na této konferenci Google představuje velice zajímavé projekty, na kterých pracuje, ale také nová zařízení a nové verze systému.

Proč ale sedět doma sám, když můžete sledovat keynote s bandou, kterou postihla stejná „nemoc“, jako Vás? Právě díky tomu jsou v České republice (a nejen u nás) akce Google I/O Extended (na jednu z nich jsme se loni vydali).

Takže, kde všude nalezneme tento rok akce I/O Extended?

Chomutov

Google eXperience Group Chomutov vás zve do místního Domu Dětí a Mládeže v Jiráskově ulici. Kromě sledování keynote se budete moci vyřádit na taneční podložce nebo zahrát pár her na Nintendo Wii. Bude připraveno občerstvení a po skončení přenosu budete moci chvíli diskutovat o nabitých informacích.

Začátek akce je v 17:30. Registrovat se můžete zde: goo.gl/uDpDg

Jihlava

Ke společnému sledování keynote v zasedačce Vysoké Školy Polytechnické vás pozve Google Developers Group Jihlava. Nebude chybět občerstvení, ani afterparty.

Akce začne v 17:30. Registrovat se můžete zde: goo.gl/OY9Iho

Jičín

O přímý přenos v Jičíně se postará Google eXperience Group Jičín. Sledování bude zpestřeno simultánním překladem.

Akce proběhne v restauraci Veselá Kozička a začne už v 17:00. Registrovat se můžete zde: goo.gl/bKghci

Brno

V Brně na přímý přenos spojily organizační síly skupiny Google Developers Group Brno a Google eXperience Group Brno. Akce bude probíhat v Mitrovski Coworking, Veletržní 716/13. Samozřejmě v Brně.

Kapacita brněnské akce je 90 účastníků a registrovat se můžete zde: goo.gl/6o030L. Vše začne v 18:00, můžete však přijít již o hodinu dřív.

Polička

Zde se o vás postarají organizátoři z Google eXperience Group Polička. Samotnému streamu konference zde bude předcházet workshop pro učitele a rodiče, který má rozptýlit obavy z používání nových technologií v rukou potomků ze strany rodičů a seznámit pedagogy s možnostmi využití aplikací pro výuku. Pro zpestření si zde budete moci vyzkoušet Oculus Rift na vlastní oči.

Akce proběhne v Divadelním klubu Polička, Vrchlického 53. Samotný stream konference se bude očekávat od 17:30. Registrovat se můžete zde: goo.gl/mcaYrY

Olomouc

Do Auly Přírodovědecké fakulty vás zve Google Developers Group Olomouc. Čas začátku bude upřesněn na webu gdgolomouc.cz v nejbližších dnech. Již nyní se ale můžete registrovat zde: goo.gl/rNXL3R

Ostrava

Google eXperience Group Ostrava ve spolupráci s Katedrou informačních a komunikačních technologií Pedagogické fakulty Ostravské univerzity vás na přímý přenos zve do multimediální učebny v ulici Fráni Šrámka, č.p.  3.

Akce začne v 17:30. Registrovat se můžete zde: goo.gl/mw9mJq

 

Pardubice

Na společné sledování úvodní keynote v coworkingovém centru GoUP! Startup Hub (www.gush.cz) vás zve Google Developers Group Pardubice. Sledování bude uvozeno krátkou přednáškou zahrnující spekulace o novinkách, které se Google chystá letos na konferenci představit.

Akce začne v 17:30 a registrovat se můžete zde: goo.gl/LDr72C

Praha

Letos bude mít pražská GIOE dvě části – první proběhne na ČVUT FIT, kde bude streaming keynote, okořeněný řadou zajímavostí, včetně malého překvapení, které u streamu doma neuvidíte. A druhá část, která na ni bude navazovat na půdě Unicorn College.
Akce začíná v 17:00 a další detaily akce naleznete zde: http://goo.gl/G1Fy4K

 

Zdroj: newsletter

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here