Scalado Remove vám pomůže odstranit nepatřičné osoby z fotografií

2

Fotografování na rušných místech, kde chodí mnoho lidí, není nic jednoduchého, protože si musíte dávat pozor, aby vám někdo nezkazil záběr. Už brzy vám při focení pomůže technologie Scalado Remove, která je prezentována jako první aplikace pro smartphony, která dokáže opticky odstranit objekty z fotografií.

Funguje to docela jednoduše: po automatickém pořízení několika snímků v rychlém sledu je z nich vytvořena výsledná fotografie. Pouhým kliknutím je pak možno ze snímku možno odstranit osoby či projíždějící automobily, které vám narušují záběr. Porovnáním snímků totoiž Scalado Remove zjistí, které objekty se pohybují a umožní jejich odstranění. To znamená, že funkci nemůžete použít na dříve pořízené fotografie.

Scalado Remove nebude pravděpodobně  možné stáhnout jako samostatnou aplikaci, ale bude integrován do nativní fotografické aplikace ve smartphonech výrobců, kteří se do projektu přidají.

Společnost Scalado bude novinku prezentovat na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná na konci února. Do té doby se můžete podívat alespoň na následující krátké video, které ukazuje použití této technologie v praxi:

httpv://www.youtube.com/watch?v=flNomXIIWr4

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here