Samsungy Galaxy S7 a S7 Edge dostanou nový Android 7.0 Nougat již za pár dní!

1

android-nougat-2Minulý měsíc Samsung ukončil testování beta verze Androidu 7.0 Nougat pro telefony Galaxy S7 a S7 Edge. Společnost tehdy oznámila, že se pokusí rozeslat konečnou aktualizaci v lednu. Začátkem tohoto měsíce již malá část Samsungů Galaxy S7 aktualizaci dostala, a tak bylo jasné, že na ostatní se pravděpodobně dostane také již brzy.

Pokud se již na aktualizaci vyloženě těšíte a netrpělivě na ni čekáte, pravděpodobně Vás dnes potěšíme. Aktualizace bychom se mohli dočkat ode dneška do týdne, protože podle uniklého snímku začne roll-out již 17. ledna.samsung-aktualizaceScreenshot sice zmiňuje pouze datum počátku roll-outu pro telefony Galaxy S7 Edge, ale nevidíme žádný důvod, proč by nemohla ve stejný den začít také aktualizace klasických modelů Galaxy S7. Samozřejmě se stále jedná jen o únik, ale vzhledem k ukončení beta programu se to zdá být jako skutečně realistický výhled.

Zdroj

1 komentář

  1. Prosim, neslo by, kdyz uz pisete tento clanek, napsat, kdy bude update na Nougat i na dasli modely…..treba konkretne mne zajima S6 Edge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here