Samsungu unikají snímky Gear Fit 2 a sluchátek IconX!

0

samsung-gear-fit-2-and-iconxVšem asi známý Evan Blass má sice dlouhou historii správných předpovědí, doplněných o fotografické důkazy, nicméně stále se až do oficiálního představení jedná o pouhé spekulace. Nový Gear Fit 2 a bezdrátová sluchátka IconX se na chvíli objevily na oficiální stránce Samsung S Health, a ačkoliv již od té doby opět zmizely, jejich snímky kolují internetem.

Již tedy víme, jak budou nová zařízení od jihokorejského výrobce vypadat, nevíme však, jaké budou jejich specifikace. Blass se zmínil o tom, že Gear Fit 2 bude mírně zakřivenější a ergonomičtější než jeho předchůdce, plus má navíc disponovat vlastním GPS modulem.gear-iconx-fit (1)

Sluchátka IconX pak mají být odolná vůči prachu a vodě a mohly by obsahovat 4 GB úložiště pro vlastní hudbu, takže si k nim v kapse při běhání nebudete muset nosit žádný další připojený přehrávač.

Vzhledem k tomu, že obě zařízení neustále unikají společně, lze předpokládat, že budou i společně vydána a budou cílit na stejnou skupinu zákazníků, tedy nadšence do sportování a technologií.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here