Samsung viní Apple iPhone 6 Plus z imitace sady Galaxy Note

1

Jedni z největších gigantů na trhu s elektronikou, Apple a Samsung, už jsou zase v sobě. Nedávno jsme informovali o rýpnutí Samsungu do výroku Stevea Jobse. Dnes Samsungem započatá anti-Apple kampaň zřejmě pokračuje v novém videu, které se věnuje sérii Galaxy Note … a také tomu, jak se ji snaží Apple napodobit svým novým 5.5 palcovým iPhone 6 Plus. 

1

Ve videu se vracíme zpět do roku 2011, kdy byl vydán originální model Galaxy Note, který na první pohled připadal potenciálním kupcům až moc velký (kvůli 5.3palcovému displeji, což bylo tehdy opravdu dost). Konkrétně Samsung cituje z článku vydaném v The Wall Street Journal následující: ,, Když používáte Galaxy Note, můžete vypadat, jako byste mluvili do kusu toastu“. Dnes už se velikost průměrného displeje pohybuje kolem 5 palců.

2

Dnes Samsung tvrdí, že konkurence již jejich produkt nezavrhuje, nýbrž dokonce lacině imituje. To se týká novinkové série iPhone 6 Plus. Nakonec, nové video se nás snaží nalákat na to, že Galaxy Note 4 je ,,tady“ a je ,,více než velký“.

Přestože je ,,tady“ a oficiální cestou potvrzen, ještě stále není k dispozici běžným uživatelům až do první půlky října, kdy se dostane do obchodů. Apple bude mít v prodejích trochu náskok, jelikož předprodeje iPhone 6 Plus již probíhají a do rukou svých nových majitelů se dostanou 19. září 2014.

Podívejte se na celé video pod článkem. Dáváte za pravdu Samsungu a jejich teorii imitace?

https://www.youtube.com/watch?v=oxhSnNZH3Rk#t=23

zdroj: http://www.phonearena.com

 

 

1 komentář

  1. …Ve videu se vracíme zpět do roku 2011.V té době se rozměry průměrného displeje pohybovaly kolem 5 palců….Fakt, jo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here