Samsung vidí možnost ohebných displejů realizovatelnou v roce 2016

0

Společnosti Samsung i HTC posunuly hranici vývoje displejů chytrých telefonů podstatnou měrou. LG G Flex byl průkopníkem v technologii ohýbání displeje, zatímco Samsung Galaxy Note edge přišel jako první se zakřiveným displejem. Nyní však ani jedna z firem neusla na vavřínech. Aktuálně se obě vyjádřily ohledně svých budoucích plánů s displeji na serveru Business Korea.

Samsung_Flip_concept_phone_2

Zástupce LG promluvil o transparentní technologii displeje – tedy něco, co už je nějakou dobu využíváno luxusními vozy a letadly. Dle společnosti ještě chvíli potrvá, než bude technologie připravena k masivnímu rozšíření mezi veřejnost.

Na druhou stranu, nejmenovaný zástupce Samsungu promluvil o ohýbatelných chytrých telefonech, které bude firma údajně schopna produkovat již v roce 2016.My už víme, že si Sammy pohrává s konceptem ohýbatelných prototypů nějakou tu dobu. Mluvilo se již o patentech na chytrý telefon a tablet s flexibilním displejem, přičemž ukázka této technologie byla představena na prezentaci již v roce 2013. Také to však není poprvé, co by společnost slibovala podobnou technologii na příští rok, takže se ještě netěšme příliš brzy.

Jste zvědaví na ohýbací technologii Samsungu?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here