Samsung stále neví, proč se Note 7 samovolně vzněcoval, takže možná oddálí představení modelu Galaxy S8

1

galaxy-note-7Samsung před pár týdny uvedl, že vyšetřuje důvod samovolného vzněcování modelu Galaxy Note 7, přičemž v dalších týdnech zveřejní více informací, které se této aféry týkají.

Podle nové zprávy deníku Wall Street Journal však jihokorejská společnost stále nezjistila, co přesně samovolné vzněcování zapříčinilo.

Mluvčí společnosti prohlásil:

Již jsme si uvědomili, že při prvním zkoumání nebyla naší společností odhalena skutečná příčina těchto incidentů, ale jsme i nadále odhodláni tuto příčinu nalézt. Naší největší prioritou zůstává bezpečnost našich zákazníků, a proto chceme stáhnout 100 % zařízení Galaxy Note 7 z trhu.

Stojí za to zmínit, že se již objevily zprávy, podle kterých nyní pracují na odhalení příčiny samovolného vzněcování těchto telefonů i členové vývojového týmu Galaxy S8, což by dávalo smysl a potvrzovalo by to zprávy, podle kterých by mohlo být kvůli vyšetřování oddáleno představení modelu Galaxy S8.

Zdroj

1 komentář

  1. To se mi zdá neuvěřitelné… Soudím, že opakováním normovaných činností příčinu závady neobjeví – to by na to přišli už před uvedením zařízení. Chyba bude zřejmě skryta v tom, že Asijci nejsou obecně dostatečně kreativní, takže mají problém s vymýšlením nestandardních situací, do kterých by se mohl mobil dostat. Napadá mně vysoká vlhkost, zvýšená teplota prostředí včetně nechání na přímém slunci, změna tlaku, vibrace, vyšší napětí nějaké nestandardní nabíječky atd. Asi bych doporučil technikům z týmu kyselinu nebo trávu, aby měli víc nápadů 😀

    Nicméně základní problém je v tom, že v baterii i zařízení mají být senzory, které měří provozní charakteristiky, pokud tam nejsou nebo nefungují anebo zařízení nereaguje změnou nabíjení, je to problém…

    Je prostě neuvěřitelné, že tohle tým špičkových odborníků nedokáže zvládnout…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here