Samsung si v nové reklamě na Galaxy S4 opět dělá legraci z iPhonu [video]

5

samsung galaxy s4 reklama

Na internetu se objevila nová reklama na Samsung Galaxy S4, která je dobrým příkladem povedeného marketingu. Korejský výrobce ve videu nejen ukazuje využití mnoha funkcí, kterými je vlajkový model vybaven, ale také jemně zesměšňuje svou konkurenci.

Samsung si v reklamě udělal znovu srandu z Applu iPhone. Mladý pár si spolu sdílí fotografii pomocí funkce S Beam, tedy přiložením dvou smartphonů zády k sobě. Starší žena vytáhne iPhone a zeptá se, zda může fotku poslat také jí, ale dočká se jen odpovědi, že její telefon to neumí. O chvíli později se starší muž zeptá, jestli jsou tedy některé smartphony chytřejší než jiné a když se mu dostane kladné odpovědi, povzdechne si s iPhonem v ruce, co tedy bude s tímhle telefonem dělat.

Samsung však v reklamě představuje také další funkce, kterými je Galaxy S4 vybaven, jako například bezdotykové ovládání pomocí gest, pořizování sekvenčních fotografií či použití smartphonu jako dálkového ovladače.

via Phone Arena

5 KOMENTÁŘE

  1. Samsung je trapas. Podobný reklamy může dělat jen zamindrákovaná firma. Sebevědomá by se na to vykvákla podle hesla: Co mi není rovno, potom je mi …

    • Ja myslim ze je sebevedoma dost kdyz predcila v prodeji iphone. A pravem 🙂 To asi mluvi za vse :)) a zamindrakovanej jsi asi Ty, kdyz Ti ta reklama tak ublizila ze na ni reagujes :)) kup si Galaxy a budes v poho 😉 za to se nemusis stydet jit za lepsim je lidske..

  2. :D:D:D:D:D kto si po tejto reklame kupi iČrep tak je total dement :D:D:D a kto ho má a nezničí ho ten nech zhorí v pekle……..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here