Samsung si rýpl do Apple po uvedení iPhonů s velkými displeji

0

V úterý personál filipínské Samsung Mobile’s vypustil do světa tweet, utahující si ze zvětšených obrazovek dvou nových modelů iPhone, uveřejněných taktéž včera. Pokud zatím nevíte, o jaké produkty se jedná, tak technici z Apple představili 4.7 palcový Apple iPhone  6 a 5.5 palcový Apple iPhone 6 Plus.

 

Starší modely Apple iPhone 5s, Apple iPhone 5c a Apple iPhone 5 mají všechny obrazovky o čtyřech palcích. Všechny ostatní modely jsou pak vybaveny o půl palce méně. O co vlastně Samsungu jde?

Steve_Jobs_Headshot_2010-CROP

Tweet cituje samotného Stevea Jobse slovy: ,, Velký telefon si nikdo nikdy nekoupí“ . Pod tento citát vtipálci ze Samsungu ještě doplnili: ,,Hádejte, kdo je překvapil a změnil jejich názor!“

1

Citát Jobse se vrací až do července 2010, kdy promlouval na tiskovce jako tehdejší CEO, vypořádávajíc se s uživatelskými nedostatky iPhone4. Držení modelu za levý roh způsobovalo oslabování signálu, což donutilo Apple přijít s postranními gumovými kryty. Tehdy se Jobs vyjádřil skutečně dříve zmiňovaným citátem k modelu Motorola DROID X, který se tehdy chlubil (na tu dobu) ohromným 4.3 palcovým displejem. Nejen DROID X, ale i HTC HD2 si Jobs dovolil přirovnat k Hummerům.

Jak víme, Android společnosti pokračovaly v překonávání rozměrů obrazovek tak dlouho, až přišel Samsung se sedmipalcovým Galaxy W v Koreji na konci června. V této době by se dal již pětipalcový Android telefon nazvat ,,mini“. A přesto, že odhalení včerejších Apple modelů by mohlo být historické,  Samsung rivalovi hořce připomenul, jak daleko od pravdy před čtyřmi lety Steve Jobs opravdu byl. Na velikosti tedy nejspíš skutečně záleží.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here