Samsung si není jistý, zdali nové Galaxy Gear 2 budou kompatibilní s řadou Galaxy

2

Nová generace chytrých hodinek Galaxy Gear 2 přijde na trh v brzké době. Nicméně, jak se zdá, Samsung si není jistý tím, zdali se dokáže poučit ze své předchozí chyby. Původní generace totiž zahájila svůj prodej při kompatibilitě pouze jednoho zařízení, konkrétně jsme je mohli spárovat s Galaxy Note 3.

Galaxy Gear 2

I nyní se neví, zdali budou Galaxy Gear 2 kompatibilní s více zařízeními z řady Galaxy, ačkoliv jsme se již mohli podívat na první reklamy, nebo na hands-on videa. Sám výrobce totiž na otázku týkající se podpory spárování s více druhy zařízení reagoval poměrně mlhavě. Jednoduše existuje možnost, že kompatibilní budou. Na otázku zahraničního portálu Android Planet odpověděl vedoucí evropského týmu Samsung konkrétně takto: „Nevím, jaký je podrobný plán, ale jsem si jistý, že to tak bude v nejbližší době.“

Stručně řešeno to má výrobce v plánu, ale neví jistě, zda se mu to podaří již před zahájením prodeje. V tuto chvíli i známe ceny chytrých hodinek Galaxy Gear 2 spolu s Gear 2 Neo a Gear Fit. Druhá generace smartwatches bude stát v přepočtu přibližně 8 350 korun. Ostatní ceny si můžete přečíst zde.

Zdroj: Android and me

2 KOMENTÁŘE

  1. Chapu vse, ale nechapu ja vyrobce vlastnich zarizeni nevi nebo si neni jisty vlastni kompatibilitou, tak snad vi co vyrabi a programuje.

    • Možná, že i ví, jenže se s tím nechce svěřovat, proto pouze mlží. Na kompatibilitě pracuje, což potvrdil i v rozhovoru, nicméně nejspíše neví, zdali to stihne před uvedením hodinek do prodeje. Takže se může stát, že například budou kompatibilní se třemi zařízeními.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here