Samsung se rozhodl velmi netradičně narušit zahájení prodeje iPhone 4S v Austrálii

9

Samsung a Apple, asi dvě vzájemně nejvíce se nenávidějící firmy se rozhodli, že přenesou boj i mimo místnosti soudních sálů. Tedy, abych byl přesnější, rozhodl se tak Samsung a to konkrétně australský.

Ten si totiž připravil akci, při které bude v oficiálním obchodě Samsungu v Syndey, který je naprosto neuvěřitelnou shodou náhod umístěný zrovna vedle Apple Store, rozdávat extrémně zlevněné telefony Galaxy S II. A hádejte, kdy akce skončí, ano stejně neuvěřitelnou shodou náhod právě 14. října, tedy v datum zahájení prodeje iPhonu 4S.

Abyste pochopili, proč píši extrémně zlevněné, tak vězte, že prvních 10 lidí dostane každý den telefon za pouhé $2, tedy za něco přes 36 korun, a ani další v řadě prý nepřijdou zkrátka. Jde tedy o akci, které se nemůže českým HTC za polovic ani omylem rovnat.

Zdroj: pocketnow, ac

9 KOMENTÁŘE

  1. Ti se mají taky si chci koupit SGS2 ale zatím nejsou cashe a tak by se takováhle akcička šikla 😀 😀

  2. To mě Samsung docela naštval…já si ho koupil za krásnejch 15000 Kč, a někdo přinese jen 50 a má ho taky..paráda prostě..

  3. Vyznam vety „Jde tedy o akci, která se nemůže českým HTC za polovic ani omylem rovnat.“ je docela opacny. Melo by byt „Jde o akci, ktere se ceske HTC nemuze…“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here