Samsung S Pebble – miniaturní MP3 přehrávač, který si rozumí s vaším smartphonem

2

Samsung S Pebble, známý také pod názvy Samsung Muse nebo Samsung MP3 Player W1, je malý MP3 přehrávač, který jsme poprvé mohli spatřit při představování Samsungu Galaxy S III. Nejde však jen o příslušenství pro vlajkovou loď, začřízení totiž může být využito zcela samostatně podobně jako iPod Shuffle.

Vzhledem k tomu, že Samsung S Pebble nemá displej, probíhá veškeré ovládání „na slepo“. Na přehrávači najdeme dotyková tlačítka pro ovládání hlasitosti, začátek/přerušení přehrávání a přeskakování mezi skladbami. Nechybí ani mechanické posuvníky pro spuštění ekvalizéru SoundAlive, náhodné přehrávání skladeb či aktivaci zámku kláves. O stavu nabití baterie informuje svítivá dioda. Příjemným prvkem jekovová spona, pomocí které můžete přehrávač připnout například na oblečení. Zařízení má rozměry 32,5 x 43,1 x 13,2 mm a hmotnost 13,5 gramu.

Samsung S Pebble má 4GB interní paměť a poradí s přehráváním souborů ve formátech MP3, WMA, OGG a FLAC. Menším můžete sozklamáním může být chybějící Bluetooth a tedy nutnost přenosu souborů přes kabel. Kromě počítače je možné soubory samozřejmě přenášet také z SGS3. Podle dostupných informací jsou však neoficiálně podporovány také některé další telefony korejského výrobce.  S Galaxy S III má přehrávač společný design a také barevné provedení Pebble Blue nebo Marble White. Samsung S Pebble se na českém trhu prodává za cenu pod 1 200 Kč.

2 KOMENTÁŘE

  1. Cetl jsem to dvakrat dokola a nenasel jsem vysvetleni, jak si tedy prehravac rozumi s mobilem. To ma byt ta zminka, ze po pripojeni kabelem k mobilu jdou presunout pisnicky? Tak to je narez, to valim oci.

  2. Cetl jsem to dvakrat dokola a nenasel jsem vysvetleni, jak si tedy prehravac rozumi s mobilem. To ma byt ta zminka, ze po pripojeni kabelem k mobilu jdou presunout pisnicky? Tak to je narez, to valim oci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here