Samsung představil Galaxy Mega Plus pro Čínu

0

Samsung v Číně představil vylepšený model Mega 5.8 s označení Samsung Galaxy Mega Plus, pod číselným kódem I9152P. Příliš inovací nepřináší, navíc není jisté, jestli se ho dočkáme i na ostatních trzích.

mega-plus

V oficiálním názvu není označení velikosti jako tomu bylo u původních dvou verzí, 5.8 a 6.3. Je přitom poměrně s podivem, že byla představena vylepšená verze menší z obou zmíněných, když se podle některých zdrojů prodával více model větší. Může to však souviset s vývojem trhu v posledním roce a očekáváním pro rok následující, kdy roste poptávka po větším displejích a úhlopříčka 5.8″ by mohla nabídnout podobný zážitek nebo splnit stejný účel jako u Note 3, i když s menším rozlišením.

Novější Mega Plus nabídne čtyřjádrový procesor o taktu 1,2 GHz, oproti původní dvoujádrové verzi. Ostatní parametry změny bohužel nezaznamenaly. Rozlišení displeje bude qHD (960*540), přístroj bude podporovat 2 SIM a bude mít baterii o kapacitě 2600 mAh.

Zadní fotoaparát bude disponuje rozlišením 8 MP, přední má 1.9 MP. Na výběr by měly být pravděpodobně dvě verze co se kapacity paměti týká. Ta by měla dosahovat hodnoty 8 a 16 GB, přičemž by měla jít rozšířit pomocí karty microSD.

Spolu s hardwarovým vylepšením se můžeme těšit i na to softwarové. Počítat můžeme s podporou funkcí Multi-Window, Popup Play, Group Play, Story Album nebo S Translator. Jak již bylo řečeno, dostupnost na ostatních trzích není jistá, neboť se zařízení s podporou více SIM například se u nás objevují v menší míře, než je tomu na asijských trzích, kde jsou značně žádanější.

Zdroj: Gizmochina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here